PR-CY Rank
Мій кошик
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00 - графік он-лайн

Сб: 10:00–18:00 - графік он-лайн

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Карнизи для штор

Карнизи для штор

Вважається, що карнизу стільки ж років, скільки і першого вікна. Перші карнизи були досить примітивними. Але з плином часу люди почали застосовувати ковані карнизи, а через роки віконні прорізи стали прикрашати дерев'яними карнизами з пишними, різьбленими ламбрекенами. На сьогоднішній день карнизи стали більш функціональними, для їх виготовлення застосовують різні матеріали і технічні рішення.
Алюмінієві карнизи ідеально підходять для прихованого кріплення штор, розсувних і піднімальних механізмів штор і ламбрекенів. Ці системи, як правило, використовують для декорування вікон самої вигадливої ​​форми, повторюючи фантастичні вигини периметра і кути нахилу вікон. Зазвичай такі карнизи застосовують при реалізації нестандартних технічних і дизайнерських рішень.
Алюмінієвий профіль для карнизів набуває все більшої популярності і відрізняється міцністю, довговічністю і легкістю монтажу. Профіль використовується для установки в еркер, арку, для кутових вікон і для установки в нішах.
Пластикові карнизи - це конструкція з пластикових багетних карнизів, до якої кріпиться багетна планка з дерева, але вони можуть бути використані і як самостійні елементи, наприклад, в інтер'єрі в стилі мінімалізм.
Ковані елітні карнизи підкреслюють розкіш і респектабельність інтер'єру.
Замовити карнизи в Маріуполі, а також купити декоративні карнизи ви можете, відвідавши наш інтернет-сайт або безпосередньо в салоні «Магія Штор».

Вгору